مرجع وردپرس
مرجع وردپرس - مرجع وردپرس فارسی و آموزش طراحی وب سایت

افزودن تاییدیه سن به وردپرس

رده بندی سنی در وردپرس با افزونه Age Gate - افزودن تاییدیه سن برای مطالب و برگه ها در وردپرس ، افزونه تاییدیه سن وردپرس
افزودن تاییدیه سن به وردپرس

در این آموزش از مرجع وردپرس ، افزونه Age Gate را باهم بررسی خواهیم کرد . افزونه ای که با آن می توانید نوشته و برگه های خود را مناسب با رده سنی کاربر نمایش دهید .

نخست لازم است افزونه Age Gate را نصب و فعال نمایید . بعد از فعال سازی این افزونه ، منوی Age Gate به داشبورد مدیریت وردپرس شما افزوده می شود . با کلیک روی آن صفحه تنظیمات افزونه باز خواهد شد .

اول باید حداقل سن مورد نیاز را وارد کنید . بعد از آن انتخاب با شماست که می خواهید همه محتوا را مشمول محدودیت سن قرار دهید یا بخشی از آن را . گزینه Varied Age امکان انتخاب حداقل سن مختلف برای پست های مختلف را به شما می دهد .

به منظور تاییدیه سن ، می توانید فرمی را نشان دهید که کاربر سن خود را وارد کند ، یا دکمه بله یا خیر بگذارید . بعد از پیکربندی تنظیمات روی save changes کلیک کنید تا تنظیمات ذخیره شود .

تنظیمات افزونه age gate

سفارشی کردن صفحه و پیام تاییدیه سن

اول از همه روی تب Messaging در صفحه تنظیمات کلیک نمایید . در اینجا می توانید پیام تاییدیه سن را تغییر دهید . عنوان ، متن ، اصطلاحات و… آن را تغییر دهید و بعد گزینه save را انتخاب کنید .

تغییر پیام در افزونه age gate وردپرس

بعد از آن باید به تب Appearance بروید ، در اینجا می توانید رنگ ، متن ، عکس پس زمینه و… را تغییر دهید .

تغییر رنگ متن در افزونه age gate

تنظیمات پیشرفته تاییدیه سن

زمانی که با افزونه های کش وردپرس مشکل پیدا می کنید ، باید به تب Advanced مراجعه نمایید . همچنین در این قسمت می توانید کدهای سفارشی CSS نیز وارد نمایید .

تنظیمات پیشرفته افزونه تاییده سن وردپرس

تنظیم صفحه تاییدیه سن برای پست های خاص وردپرس

اگر گزینه های Varied Ages یا Selected Content را در تنظیمات افزونه انتخاب کنید ، می توانید برای یک پست یا صفحه ای خاص تاییدیه سن بگذارید . خیلی راحت پست یا صفحه را ویرایش کنید و گزینه های محدودیت سن را زیر باکس publish خواهید دید .

برای مثال اگر وب سایت بازی های رایانه ای دارید ، می توانید از این گزینه برای رده بندی سنی بازی ها استفاده نمایید .

پیروز و سربلند باشید . 🙂

اشتراک گذاری این مطلب با دوستان :

نظرات و دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *