مرجع وردپرس
مرجع وردپرس - مرجع وردپرس فارسی و آموزش طراحی وب سایت

ایجاد فرم بازخورد مشتری در وردپرس

ایجاد فرم بازخورد مشتری با افزونه WPForms - ساخت فرم نظرات مشتری در وردپرس ، ساخت فرم نظرسنجی کاربران در وردپرس با افزونه WP Forms
ایجاد فرم بازخورد مشتری در وردپرس

فرم بازخورد مشتری یک فرم ارتباطی می باشد که مشتریان برای دادن بازخورد مستقیم درمورد محصول یا خدمات شما از آن استفاده می کنند . شما می توانید از این بازخوردها برای اصلاح و بهبود کارتان استفاده کنید و مشتریان بیشتری جذب کنید .

انتخاب بهترین افزونه ی فرم بازخورد

نخست لازم یک افزونه فرم بازخورد مشتری را انتخاب کنید که ما افزونه WPForms را پیشنهاد می کنیم که بهترین نوع فرم ارتباطی در بازار است .

این افزونه ساخت فرم آنلاین را خیلی راحت کرده به طوری که حتی افراد تازه کار هم می توانند به راحتی این کار را انجام دهند . از آنجایی که ساخت فرم های بازخورد آسان است میتوانید از افزونه WPForms به صورت رایگان برای ساخت فرم استفاده کنید .

نصب افزونه فرم بازخورد در وردپرس

اولین کار نصب و فعال سازی افزونه WPForms است . بعد از فعال سازی می بایست به صفحه WPForms > Add New بروید و فرم بازخورد را ایجاد کنید .

ساخت فرم بازخورد جدید در وردپرس

اکنون سازنده فرم راه اندازی می شود و شما باید اسم فرم بازخورد خود را وارد کنید و گزینه Suggestion Form را انتخاب نمایید .

انتخاب Suggestion Form

اکنون افزونه فرم بازخورد فیلدهای تعیین شده را بارگذاری می کند و اگر بخواهید می توانید ترتیب این فیلدها یا متن آن ها را تغییر دهید .

اگر مایلید فیلد جدیدی اضافه کنید می توانید آن را از سمت چپ صفحه به داخل بکشید و بعد گزینه save را انتخاب نمایید .

افزودن فیلد به افزونه wpforms

پیکر بندی اطلاعیه و تاییدیه فرم

پس از تایید فرم توسط کاربر پیام های تایید برای کاربر و اطلاعیه ها برای شما ارسال خواهد شد . زمانی که مشتری فرم بازخورد را به وبسایت شما ارسال می کند ، یک ایمیل دریافت خواهد کرد .

شما می توانید تنظیمات هر دو پیام را از قسمت Settings تغییر دهید .اول می توانید تنظیمات تاییدیه را ویرایش کنید . خیلی راحت به تب Confirmation بروید و یک نوع تاییدیه را از کشویی انتخاب کنید و تنظیمات را تغییر دهید .

ویرایش پیام تایید فرم wpforms

سپس می توانید به تب Notifications بروید و تغییرات دلخواه خود را اعمال کنید . البته این قسمت تنظیمات پیش فرض و مناسبی دارد و نیازی چندانی به تغییر آن نیست . فقط می توانید چندین آدرس ایمیل به این قسمت اضافه کنید تا اطلاعیه به چند ایمیل فرستاده شود .

افزودن فرم بازخورد مشتری به وب سایت وردپرس خودتان

در قسمت WPForms > All Forms می توانید لیست فرم هایی که ایجاد کرده اید را مشاهده نمایید . سپس شورت کد فرم مورد نظر را کپی کرده و در قسمت ویرایشگر برگه یا نوشته مورد نظر خود قرار دهید .

شورت کد افزونه wpforms

امیدوارم این آموزش از مرجع وردپرس برای شما مفید واقع شده باشه 🙂

اشتراک گذاری این مطلب با دوستان :

نظرات و دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *