مرجع وردپرس
مرجع وردپرس - مرجع وردپرس فارسی و آموزش طراحی وب سایت

نمایش تصویر قبل و بعد در وردپرس

نمایش تصویر قبل و بعد با افزونه Twenty20 Image - ساخت تصویر قبل و بعد در وردپرس ، ایجاد تصویر Before و After در وردپرس با افزونه Twenty20
نمایش تصویر قبل و بعد در وردپرس

در این آموزش از مرجع وردپرس ، قصد داریم روش ایجاد اسلایدر تصاویر به صورت مقایسه قبل و بعد را باهم مرور کنیم . معمولا افراد برای ساخت یک عکس قبل و بعد از فتوشاپ استفاده می کنند که از این عکس فقط به عنوان یک عکس ثابت در وردپرس می توان استفاده کرد و قابلیت چندانی ندارد .

یک اسلایدر عکس کاربردی می تواند دو ورژن متفاوت و فول سایز از عکس را به صورت مقایسه ای در کنار هم نشان دهد .

تصویر قبل و بعد افزونه Twenty20

نمایش عکس قبل و بعد در وردپرس به صورت اسلایدر

نخست لازم است افزونه Twenty20 Image Before-After را نصب و فعال نمایید . بعد از فعالسازی افزونه ، جایی که می خواهید عکس مقایسه ای قبل و بعد نشان داده شود ، از شورت کد ریز استفاده نمایید .

[twenty20 img1="" img2="" direction="vertical" offset="0.5" align="right" width="60%" before="Before" after="After" hover="true"]

در شورت کد بالا ، در قسمت “”=img1 می توانید آدرس تصویر اول و در قسمت “”=img2 آدرس تصویر دوم را بین دو علامت ” ” برای مقایسه وارد نمایید .

استفاده از ابزارک Twenty20 Image برای نمایش عکس قبل و بعد

برای فعالسازی ابزارک افزونه ، ابتدا به بخش ” نمایش > ابزارک ها ” در داشبورد مدیریت وردپرس بروید و ویجت Twenty20 Slider را در مکانی ابزارک مورد نظر خود قرار دهید .

ابزارک افزونه Twenty20 Image

پیروز و سربلند باشید .

اشتراک گذاری این مطلب با دوستان :

نظرات و دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *