مرجع وردپرس
مرجع وردپرس - مرجع وردپرس فارسی و آموزش طراحی وب سایت

فعالسازی حالت تعمیر و نگهداری در وردپرس

فعالسازی حالت تعمیر وردپرس با افزونه SeedProd - ساخت صفحه Coming soon در وردپرس ، فعالسازی حالت تعمیر و نگهداری وردپرس با افزونه SeedProd
فعالسازی حالت تعمیر و نگهداری در وردپرس

گاهی اوقات لازم است که برای مدت طولانی روی سایتتان کار کنید ، مثلا یک قالب وردپرس جدید نصب کنید یا یک افزونه وردپرس تنظیم کنید . در این مدت سایت شما با ظاهر نامناسب و خراب به کاربران نشان داده می شود و کاربران را نسبت به سایت شما دلسرد می کند . برای جلوگیری از این اتفاق می توانید سایتتان را در حالت تعمیر و نگهداری قرار دهید ، به طوری که کاربران هم از آن لذت ببرند .

نصب حالت تعمیر و نگهداری در وردپرس

نخست لازم است افزونه SeedProd را نصب و فعال نمایید . بعد از فعالسازی به صفحه Settings > General افزونه مراجعه نمایید . در اینجا می توانید از بین حالت تعمیر و نگهداری ( Enable Maintenance Mode ) یا حالت بزودی ( Enable Coming Soon Mode ) یک گزینه را انتخاب نمایید و صفحه آن را نصب کنید .

تنظیمات عمومی افزونه حالت تعمیر وردپرس

همچنین می توانید حالت تغییر مسیر redirect mode را انتخاب کنید و کاربران را به دیگر سایت ها ارجاع دهید . سپس روی گزینه ” Save all changes ” کلیک نمایید .

همچنین می توانید لوگو ، عنوان و توضیحات صفحه حالت تعمیر را تغییر دهید . برای این کار از منو Settings > General افزونه ، بخش Page Settings را ویرایش نمایید .

شخصی سازی صفحه حالت تعمیر وردپرس

فراموش نکنید در پایان کار تغییرات را ذخیره نمایید . اکنون حالت تعمیر و نگهداری سایت شما ، آماده استفاده است .

امیدوارم این آموزش از مرجع وردپرس مورد توجه شما قرار گرفته باشه 🙂

پیروز و سربلند باشید .

اشتراک گذاری این مطلب با دوستان :

نظرات و دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *