مرجع وردپرس
مرجع وردپرس - مرجع وردپرس فارسی و آموزش طراحی وب سایت

اصلاح پست های منتشر شده در وردپرس توسط نویسندگان

اضلاح پست های وردپرس توسط نویسندگان با افزونه Revision Manager TMC - ویرایش نوشته های وردپرس توسط نویسندگان و ارسال برای مدیریت وردپرس
اصلاح پست های منتشر شده در وردپرس توسط نویسندگان

ابتدا افزونه وردپرس Revision Manager را نصب و فعال کنید . پس از فعالسازی ، به صفحه ” تنظیمات > Revision Manager TMC ” در داشبورد مدیریت وردپرس بروید .

در تنظیمات کلی باید در قسمت Copy creation capability ، گزینه edit_posts و در قسمت Acceptation capability ، گزینه published_posts را انتخاب نمایید . این امر به کاربران کمک می کند تا کپی یک پست منتشر شده را ایجاد کند . از قسمت role for notification گزینه Administrator یا Editor انتخاب نمایید .

ویرایش پست های وردپرس با افزونه Revision Manager TMC

سپس به پایین صفحه بروید و نوع پست ها را در جایی که می خواهید به نویسنده اجازه اصلاح بدهید ، انتخاب نمایید .

انتخاب نوع پست در وردپرس با افزونه ویرایش پست Revision Manager TMC

همچنین در ادامه تنظیمات این افزونه شما می توانید تنظیمات اعلان را ویرایش کنید تا زمانی که مشترک پست اصلاح شده را ارسال می کند ، مطلع شود .

بعد از انجام تنظیمات روی دکمه Update settings در پایین صفحه کلیک کنید تا تغییرات ذخیره شود .

ویرایش نوشته های وردپرس توسط نویسندگان سایت

تا الان شما تنظیمات اصلاح پست را انجام داده اید و برای تست افزونه می توانید با اکانتی با سطح دسترسی نویسنده در وردپرس وارد شوید . بعد از ورود به صفحه ” نوشته ها > همه نوشته ها ” بروید . ماوس خود را روی هر پست ببرید گزینه Create revision draft را خواهید دید .

ایجاد نسخه پیش نویس ویرایش پست وردپرس

هنگامی که کاربر مشترک روی Create revision draft کلیک می کند ، افزونه نسخه کپی نوشته را ایجاد می کند و آن را در ویرایشگر وردپرس باز می کند .

بعد از ویرایش و ارسال ، مدیر سایت یک اطلاعیه برای بررسی و انتشار پست دریافت خواهد کرد .

اکنون می توانید به اکانت مدیریت در وردپرس و به صفحه ” نوشته ها > همه نوشته ها ” بروید . در اینجا پست اطلاح شده توسط نوسنده به همراه پیام اصلاحیه را می بینید که منتظر تایید شماست .

می توانید روی پست کلیک کنید و پیش نمایش اطلاحات را مشاهده کنید . سپس روی دکمه ” انتشار ” کلیک نمایید .

بعد از انتشار نوشته ، محتوای جدید در پست اصلی جایگزین می شود و پست تکراری به طور خودکار حذف خواهد شد . پس از پایان این پروسه می توانید به صفحه ” نوشته ها > همه نوشته ها ” در وردپرس بروید و پست اصلی را مشاهده نمایید .

امیدوارم این آموزش از مرجع وردپرس ، مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشه 🙂

اشتراک گذاری این مطلب با دوستان :

نظرات و دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *